Hurtownia instalacyjna Sośnicowice

Jesteś instalatorem i poszukujesz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej w rejonie Sośnicowic lub okolic? Idealnie się składa, bo chcemy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie ustalimy idealne warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni też otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i sprzęty kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Sośnicowice

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową i B2C na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się też doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Sośnicowicach albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko osprzęt po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Sośnicowice

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych na terenie Sośnicowic, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz atrakcyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza na rynku oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do przedstawienia ciekawe propozycje dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: