Hurtownia instalacyjna Strumień

Jesteś profesjonalistą więc szukasz słownej hurtowni instalacyjnej na terenie Strumienia lub okolic? Dobrze się złożyło, bo chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – fachowiec prowadzimy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz sprzęty niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę orazprofesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Strumień

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Przedsiębiorstwo handlowo importowe – prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną akcesoriów sanitarnych na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany produkt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę oraz mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Strumieniu lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Strumień

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów oraz niezawodnego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych w rejonie Strumienia, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, że dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz technologii sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrakcyjne oferty dostosowane pod specjalne potrzeby. Przedsiębiorstwo handlowo-importowe serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

numer telefonu: 601 241 855,

e-mail: w.krawczyk@pamar.ik.pl

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: