Hurtownia instalacyjna Sucha Beskidzka

Jesteś profesjonalistą i szukasz odpowiedzialnej hurtowni hydraulicznej na terenie Suchej Beskidzkiej i okolic? Idealnie się składa, bo chcemy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a wspólnie dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji, akcesoria jak rury miedziane itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie akcesoria do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Sucha Beskidzka

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku fachowców. Oferujemy również szkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku zezwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę oraz mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Nasza hurtownia hydrauliczna gwarantuje asortyment najwyższej jakości. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Suchej Beskidzkiej lub w okolicy? Nie możliwości trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko towary po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Sucha Beskidzka

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów i odpowiedniego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych na terenie Suchej Beskidzkiej, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, lecz przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dostarczamy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz pytania dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: