Hurtownia instalacyjna Szczekociny

Jesteś fachowcem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Szczekocin lub okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom panującymi w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, lecz Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę orazprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Szczekociny

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Oferujemy sprzedaż B2B i B2C na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się również szkolenia dla fachowców, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w kraju.

Pracujesz w Szczekocinie albo w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić oczekiwania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Szczekociny

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli poszukujesz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy w zakresie sprzętów instalacyjnych na terenie Szczekocin, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrkacyjne oferty dopasowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: