Hurtownia instalacyjna Tarnowskie Góry

Jesteś profesjonalistą i poszukujesz słownej hurtowni instalacyjnej na terenie Tarnowskich Gór i okolic? Dobrze się składa, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół fachowców wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom i trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, rekuperacji, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie i urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie produkty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli lata wiedzy i profesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Tarnowskie Góry

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz detaliczną na rynku specjalistów. W naszej ofercie na sprzedaż hurtową znajdują się również doszkolenia dla instalatorów, którzy instalują dany sprzęt lub technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Przyjdź i dowiedz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z największych asortymentów w południowej Polsce. W naszej hurtowni hydraulicznej znajdziesz elementy centralnego ogrzewania, rury miedziane i inne akcesoria.

Pracujesz w Tarnowskich Górach albo w rejonie? Nie możesz trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Oferujemy tylko urządzenia po hurtowej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Tarnowskie Góry

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych w rejonie Tarnowskich Gór, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na obszarze województwa śląskiego oraz małopolskiego, w tym i w Tarnowskich Górach. To oferta, która nas odznacza w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas po elementy niezbędne dla instalatorów.

Potrzebujesz akcesoriów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje wymagania. Serdecznie zapraszamy – po prostu skontaktuj się z nami jak najszybciej, zadzwoń lub wyślij wiadomość. Mamy do przedstawienia atrakcyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby. Nasze dane:

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: