Hurtownia instalacyjna Trzebinia

Jesteś fachowcem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej na terenie Trzebini i okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z naszą hurtownią instalacyjną PAMAR. Team instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja ciepłej wody użytkowej albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, ale Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz akcesoria niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz znanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność i ich sprzedaż hurtową. Akcesoria są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i profesjonalizm w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).

hurtownia instalacyjna Trzebinia

Z jakiego powodu warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B i detaliczną na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo technologia, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę na sprzedaż hurtową oraz mamy pod ręką personel z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i dowiedz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Mieszkasz w Trzebinia albo w rejonie? Nie ma opcji trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy wsparciem podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego sprzętu będzie niesatysfakcjonująca z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Trzebinia

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli szukasz kontaktów i odpowiedniego dostawcy w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie Trzebini, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, jednakże konkurencyjna oferta branży instalacyjnej jest warta pokonania tego krótkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dostarczamy nasze towary na obszarze województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia na rynku oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. W hurtowni instalacyjnej Pamar znajdziesz wszystkie rozwiązania branży instalacyjnej dla instalatorów.

Szukasz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji? Nasza hurtownia wspiera w tym instalatorów.

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Zapraszamy do wieloletniej współpracy, skorzystaj z pomocy wysokiej klasy fachowców.

Dane kontaktowe

Hurtownia Instalacyjna PAMAR

adres: ul. Katowicka 139,
43-346 Bielsko-Biała

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które zaopatrujemy: