Hurtownia instalacyjna Tychy

Jesteś instalatorem, pracujesz w branży instalacyjnej, więc szukasz słownej hurtowni hydraulicznej w rejonie Tychów i okolic? Dobrze się złożyło, bo chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR.  Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku instalacyjnym. Team fachowców wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom oraz trendom panującymi w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej(w tym re, instalacja cwu lub profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie dopracujemy dobre warunki współpracy, takie które umożliwią osiągnięcie pozycji lidera.

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedażowy: producent – PAMAR – instalator prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny, przez co możemy liczyć na ogromne zaufanie wśród naszych klientów. W ofercie zostały umieszczone technologie i urządzenia niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji, wykonania instalacji centralnego ogrzewania itp). Serdecznie zapraszamy po wyłącznie sprzęty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów, wykonane przez światowych i uznanych producentów. Wszystkie części do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy hurtowni instalacyjnej Pamar w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy oraz profesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Decydując się na ofertę hurtowni instalacyjnej Pamar w Bielsku Białej masz pewność najwyższej jakości produktów od sprawdzonych dostawców. Wybieramy tylko co jest przez nas sprawdzone!

hurtownia instalacyjna Tychy

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż B2B oraz B2C na rynku specjalistów. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla fachowców, którzy montują dany produkt lub technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć oraz utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę i mamy team z głębokim zrozumieniem branży, pracy instalatorów. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce. Z naszymi produktami z branży instalacyjnej, osiągnięcie pozycji lidera będzie zaskakująco proste. 

Pracujesz w Tychach lub w rejonie? Serdecznie zapraszamy! Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Hurtownia instalacyjna Pamar jest do dyspozycji na każdym etapie realizacji prac instalacyjnych. Oferujemy tylko towary po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu tanich materiałów.

hurtownia instalacyjna Tychy

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych w rejonie Tychów, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, iż dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Chcesz technologii sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości w sprawie gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy do zaoferowania atrakcyjne oferty dostosowane pod specjalne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: