Hurtownia instalacyjna Wadowice

Jesteś profesjonalistą więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Wadowic i okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcielibyśmy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team profesjonalistów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom oraz trendom pojawiającymi się w branży instalacyjnej. Interesuje Cię pompa ciepła, części rekuperacji,  instalacja ciepłej wody użytkowej lub fachowe doradztwo? Przyjdź do naszej hurtowni hydraulicznej, a wspólnie ustalimy korzystne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie pracy instalacyjnej oraz urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacji itp). W sprzedaży są wyłącznie sprzęty najwyższej jakości pochodzących od światowych i uznanych producentów. Oferujemy sprzedaż hurtową na akcesoria, instalacje dla specjalistów. Wszystkie akcesoria do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń przeznaczonych do różnych instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Wadowice

Dlaczego warto nam zaufać, wyposażając instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową B2B oraz B2C na rynku fachowców, w Bielsku Białej i okolicach. W naszej ofercie znajdują się też doszkolenia dla instalatorów, którzy montują dany produkt lub system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Często aktualizujemy naszą ofertę dla instalatorów i mamy pod ręką personel z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Mieszkasz w Wadowicach albo w okolicy? Nie ma opcji trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

Zawsze służymy dobrą radą podczas zakupu naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym jak po nim. Kupujemy tylko osprzęt po uczciwej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie wadliwa z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Wadowice

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna Pamar na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów i niezawodnego dostawcy z zakresu urządzeń instalacyjnych na terenie Wadowic, zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego odcinka. Warto zaznaczyć, że dowozimy nasze urządzenia na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz profesjonalna obsługa wszystkich klientów są wartościami, za czym stoimy.

Potrzebujesz materiałów sanitarnych, elementów grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji na dostępny asortyment?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe propozycje dopasowane pod indywidualne potrzeby. Serdecznie zapraszamy każdego klienta do kontaktu. Zadzwoń pod numer poniżej lub wyślij zapytanie i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
PAMAR działa również w innych miastach: