Hurtownia instalacyjna Wisła

Jesteś instalatorem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Wisły lub okolic? Idealnie się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom i trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Interesuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacja cwu albo fachowe doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem dopracujemy idealne warunki współpracy dla instalatorów!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, ale Klienci indywidualni również otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie dla instalatorów znajdują się technologie oraz akcesoria niezbędne do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itp). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzących od światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie elementy do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia instalacyjna posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane tylko przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę oraz fachowość w celu stworzenia niezawodnych oraz solidnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Wisła

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla instalatorów oraz detaliczną na rynku profesjonalistów. Oferujemy też szkolenia dla profesjonalistów, którzy instalują dany sprzęt albo system, aby poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb obecnego rynku. Jak hurtownia instalacyjna często uaktualniamy naszą ofertę dla instalatorów i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, z jakiego powodu od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Wiśle albo w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Decydując się na ofertę jaką posiada nasza hurtownia instalacyjna, możesz mieć pewność sprawdzonego asortymentu.

W każdym momencie służymy dobrą radą przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim, wykonując montaż. Oferujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie prosto od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Wisła

Twoja najlepsza hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Wisły, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto zaznaczyć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrakcyjne propozycje dopasowane pod specjalne potrzeby. Masz wątpliwości co do produktów, nie wiesz jak wykonać montaż? Specjaliści z naszej hurtowni będą w stanie Ci pomóc – zostaw nam wiadomość. Poniżej dane do uzyskania odpowiedzi i adres pod jakim znajduje się nasza firma.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Jako PAMAR działamy również w innych miastach: