Hurtownia instalacyjna Woźniki

Jesteś profesjonalistą więc szukasz słownej hurtowni instalacyjnej w rejonie Woźników lub okolic? Dobrze się złożyło, ponieważ chcemy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią hydrauliczną PAMAR. Team fachowców wychodzi naprzeciw obecnym potrzebom oraz trendom pojawiającymi się w branży hydraulicznej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy satysfakcjonujące warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – PAMAR – profesjonalista oferujemy sprzedaż na płaszczyźniebiznesowej, ale Klienci indywidualni także otrzymują atrakcyjne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz urządzenia kluczowe do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości pochodzących od światowych i znanych producentów. Wszystkie części do zamontowania instalacji są objęte gwarancją, a hurtownia posiada oficjalny status dystrybutora.

Własne marki na wyłączność

Ponad trzy dekady pracy w branży poskutkowały nieocenionym doświadczeniem, które zezwoliło na produkcję marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane jedynie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili lata wiedzy i fachowość w celu stworzenia niezawodnych i bezawaryjnych urządzeń dedykowanych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Woźniki

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Oferujemy sprzedaż hurtową oraz B2C na rynku profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się także doszkolenia dla fachowców, którzy montują dany sprzęt albo system, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam doścignąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę i mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z najlepszych asortymentów w południowej Polsce.

Pracujesz w Woźnikach lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane bardzo szybko, aby spełnić wymagania naszych Klientów.

W każdym momencie służymy dobrą radą podczas zakupu naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko osprzęt po hurtowej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego sprzętu będzie zła z powodu marnych towarów.

hurtownia instalacyjna Woźniki

Twoja rzetelna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeśli szukasz kontaktów oraz odpowiedniego dostawcy z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Woźników, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale przygotowana przez nas oferta jest warta pokonania tego niewielkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży i profesjonalna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Poszukujesz sprzętów sanitarnych, elementów grzewczych, paneli fotowoltaicznych albo systemów wentylacyjnych? Chciałbyś złożyć zamówienie hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — po prostu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do zaoferowania ciekawe oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: