Hurtownia instalacyjna Zabrze

Jesteś fachowcem i poszukujesz dobrze zaopatrzonej hurtowni instalacyjnej na terenie Zabrza i okolic? Świetnie się składa, ponieważ chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy z hurtownią instalacyjną PAMAR. Zespół instalatorów wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom i trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, części wentylacji mechanicznej, instalacja cwu lub profesjonalne doradztwo? Zajrzyj do naszej hurtowni instalacyjnej i skorzystaj z naszego doświadczenia, a razem ustalimy idealne warunki współpracy!

Co można kupić w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR z uwagi na trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – profesjonalista prowadzimy sprzedaż na płaszczyźnie biznesowej, lecz Klienci indywidualni też otrzymują korzystne ceny. W ofercie znajdują się technologie oraz sprzęty niezbędne do zamontowania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji, kompleksowe instalacje grzewcze itp). Przedmiotem sprzedaży są wyłącznie sprzęty najlepszej jakości wykonanych przez światowych i znanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny status dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży zaowocowały nieocenionym doświadczeniem, które pozwoliło na produkcję marek na wyłączność. Marki są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy dołożyli swoją wiedzę iprofesjonalizm w celu stworzenia sprawdzonych oraz bezawaryjnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp). Zamawiając produkty instalacyjne w naszej hurtownii hydraulicznej masz pewność sprawdzonych marek odpowiadających nawet najbardziej wymagającym klientom. 

hurtownia instalacyjna Zabrze

Z jakiego powodu warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i B2C na rynku profesjonalistów. Oferujemy także doszkolenia dla profesjonalistów, którzy montują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę w temacie. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy w branży zezwoliło nam osiągnąć i utrzymać pozycję lidera przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę i mamy team z dosadnym zrozumieniem branży. Technika grzewcza, technika sanitarna jest nam dobrze znana od wielu lat. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego od tylu lat jesteśmy hurtownią hydrauliczną PAMAR z jednym z największych wyposażeń z zakresu wod kan, kotłów grzewczych, w południowej Polsce. Z nami z pewnością dotrzesz do jeszcze większego grona klientów i poprawisz jakość wykonywanej przez Ciebie usługi.

Pracujesz w Zabrzu lub w okolicy? Nie możesz trafić na lepszy towar! Zamówienia są realizowane jak najszybciej, aby spełniać oczekiwania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych produktów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Gwarantujemy tylko urządzenia po atrakcyjnej cenie bezpośrednio od producenta, więc nie musisz się obawiać, że jakość Twojego towaru będzie zła z powodu niesolidnych towarów.

hurtownia instalacyjna Zabrze

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiego

Jeżeli szukasz kontaktów i odpowiedniego zaplecza z zakresu materiałów instalacyjnych w rejonie Zabrza, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, iż dowozimy nasze urządzenia na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas odznacza w branży oraz rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy. Doskonale znamy się na swojej pracy dzięki czemu możemy zagwarantować wsparcie naszych fachowców. Posiadamy w ofercie produkty instalacji solarnych, sanitarnych, instalacji wentylacji dla specjalistów.

Chcesz sprzętów sanitarnych, części grzewczych, fotowoltaiki albo systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz wątpliwości dotyczące gwarancji?

Chętnie skorzystamy z okazji, aby zaspokoić Twoje wymagania. Masz pytania? — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy do przedstawienia atrakcyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Sprawdź też pozostałe miasta, które obsługujemy: