Hurtownia instalacyjna Zembrzyce

Jesteś profesjonalistą więc szukasz rzetelnej hurtowni instalacyjnej na terenie Zembrzyc lub okolic? Idealnie się składa, ponieważ chcemy zachęcić Cię do współpracy z naszą hurtownią hydrauliczną PAMAR. Zespół profesjonalistów wychodzi naprzeciw obecnym wymaganiom oraz trendom panującymi w branży instalacyjnej. Fascynuje Cię pompa ciepła, elementy wentylacji mechanicznej, instalacjacwu albo profesjonalne doradztwo? Zadzwoń do naszej hurtowni instalacyjnej, a razem ustalimy dobre warunki współpracy!

W co można się zaopatrzyć w hurtowni hydraulicznej PAMAR?

Hurtownia hydrauliczna PAMAR z uwagi na 3 stopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – fachowiec oferujemy sprzedaż na płaszczyźnie B2B, lecz Klienci indywidualni również otrzymują korzystne ceny. W ofercie zostały umieszczone technologie oraz urządzenia kluczowe do wykonania różnego rodzaju instalacji (w tym instalacji wodnej, podłogówki, techniki sanitarnej, wentylacji itd). Przedmiotem sprzedaży znajduje wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonanych przez światowych oraz uznanych producentów. Wszystkie elementy do wykonania instalacji są objęte gwarancją, a firma posiada oficjalny certyfikat dystrybutora.

Wyjątkowe marki na wyłączność

Ponad trzydzieści lat pracy w branży poskutkowały niezastąpionym doświadczeniem, które zezwoliło na projekt marek na wyłączność. Sprzęty są dystrybuowane wyłącznie przez członków Instal-Konsorcjum, którzy poświęcili swoją wiedzę i fachowość w celu stworzenia niezawodnych i solidnych urządzeń przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji (np. centralnego ogrzewania, pomp ciepła itp).
hurtownia instalacyjna Zembrzyce

Dlaczego warto nam zaufać, komplementując instalację?

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na rynku fachowców. W naszej ofercie znajdują się również doszkolenia dla instalatorów, którzy montują dany sprzęt albo technologia, aby zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Trzydziestoletnie doświadczenie pracy na rynku pozwoliło nam osiągnąć oraz utrzymać pozycję numer jeden przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań obecnego rynku. Często uaktualniamy naszą ofertę i mamy zespół z głębokim zrozumieniem branży. Sprawdź i przekonasz się, dlaczego od wielu lat jesteśmy hurtownią instalacji PAMAR z jednym z najlepszych wyposażeń w południowej Polsce.

Pracujesz w Zembrzycach lub w rejonie? Nie możliwości trafić na lepszy asortyment! Zamówienia są realizowane bardzo prężnie, aby spełnić wymagania naszych współpracowników.

W każdym momencie służymy wsparciem przy zakupie naszych towarów – podczas procesu zakupu, w okresie gwarancyjnym i po nim. Kupujemy tylko urządzenia po uczciwej cenie wprost od producenta, więc nie musisz się martwić, że jakość Twojego urządzenia będzie zła z powodu tanich towarów.

hurtownia instalacyjna Zembrzyce

Twoja profesjonalna hurtownia instalacyjna na Śląsku

Jeżeli poszukujesz kontaktów i niezawodnego zaplecza w zakresie sprzętów instalacyjnych w rejonie Zembrzyc, zachęcamy do kontaktu. Znajdujemy się w Bielsku-Białej, ale konkurencyjna oferta jest warta pokonania tego krótkiego dystansu. Warto wspomnieć, że dowozimy nasze towary na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. To oferta, która nas wyróżnia w branży i rzetelna obsługa wszystkich klientów jest tym, za czym stoimy.

Szukasz akcesoriów sanitarnych, części grzewczych, paneli fotowoltaicznych lub systemów wentylacyjnych? Chcesz zamówić hurtowo? Masz pytania w sprawie gwarancji?

Chętnie wykorzystamy okazję, aby zadbać o Twoje potrzeby. Masz pytania? — skontaktuj się z nami jak najszybciej! Mamy do zaoferowania atrkacyjne oferty dostosowane pod indywidualne potrzeby.

Dane kontaktowe

Sprzedaż detaliczna oraz dział zaopatrzenia: 33 821 11 07
Działamy również w innych miastach: